Nejbližší akce: So 18.4. Drnovice - taneční zábava
                           Čt 30.4. Voděrady - Pálení čarodějnic

Vypusťte Krakena!

Je to tady, vypouštíme do světa dlouho očekávaný rozpis plesové sezóny 2013! V lednu a únoru jsou ještě k mání tři svítící volné termíny, zbytek je k naší spokojenosti beznadějně zaplněn :)

Během uplynulého víkendu jsme se odebrali do zkušebny v temném suterénu nejmenované žluté budovy v Blansku, abychom oprášili plesový repertoár a začali pracovat na rozličných, z velké části tanečních, skladbách pro jeho obohacení. Výsledkem jsou prozatím následující:

Vladimír Mišík & Etc... - Slunečný Hrob
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Sergio Mendez - Mas Que Nada (se špetkou Black Eyed Peas)
Eric Clapton - Layla (unplugged)
Frank Sinatra - Sway (podle coveru od Pussycat Dolls)
... a v plánu je ještě minimálně desítka nových fláků!

Pokud však nejste zrovna příznivci plesové kultury, nezoufejte, neboť není ještě všem zábavám konec. Už za necelé tři týdny s námi můžete přijít zapařit do Olomučan a o měsíc později do Kotvrdovic a Bořitova. Vondráčkové a Rottrové se na těchto akcích ještě bát nemusíte - leda že byste si něco od nich přišli nechat zahrát na přání :)

Podzim s Prorockem

Pro nedočkavce jsme do seznamu akcí zanesli tři jisté termíny do konce tohoto roku, několik dalších je však ještě v jednání :) S rozpisem plesové sezóny budeme sice ještě nějakou dobu tajemní, rozhodně se ale máte na co těšit!

Olomučany, Ruprechtov

Během posledního zářijového víkendu, shodou okolností prodlouženého, jsme na hodových tanečních zábavách v Olomučanech a Ruprechtově s plnou parádou oslavili částečné ukončení prohibice. Děkujeme za velkou účast, plný parket i skvělé zázemí na obou akcích!

V galerii je už k nalezení několik málo snímků z Olomučan a bohatý fotoreport z Ruprechtova, zde malá ochutnávka...

Toliko naše letošní natřískaná čochová sezóna. I během podzimu a okolo Vánoc budete mít určitě šanci si nás přijít poslechnout, my se však hodláme soustředit především na nácvik plesového repertoáru, který plánujeme oproti předchozím rokům mírně pozměnit - zejména přidáním skladeb vhodných pro standardní tance. Zde se otevírá prostor také pro Vás, naše skalní fanoušky i občasné návštěvníky, jelikož máte možnost prostřednictvím svých návrhů na našem guestbooku a facebooku výběr repertoáru ovlivnit. Piště, volejte, jsme tu pro Vás :)

Zapomněla vážení, na hrozny mražený

Vinobraní v Horním Poříčí naplnilo všechna očekávání, zejména vysokou účast a nízké teploty - burčáky, svařáky a čaje tekly u kapelního stolu proudem, na pivo nějak nebyla chuť :) Jediné pozitivum plynoucí z té nehorázné klendry bylo, že se v rámci zahřívání návštěvníci shromažďovali nejen u baru, ale také na tanečním parketu... fotky ZDE!

Sobotní čoch na Dělňáku v Blansku už ale proběhl skvěle ve všech ohledech. Jelikož byl konec akce vymezen vyhláškou na druhou hodinu, kapela oželela večeři a s minimálními pauzami jsme až do dvou hodin hráli obludně dlouhé série, které místy čítaly až deset songů. I tak bohužel nebylo možné odehrát všechny písničky, které jste si za námi chodili přát - snad příště - doporučujeme chodit o písničky žádat během večera, ne před poslední sérií :) Spoustu davových fotek a uměleckých snímků mlhy z této akce naleznete ZDE.

Počet fanoušků na našem facebooku se pomalu ale jistě blíží k devíti stovkám - nezapomeňte, že číslo 900 vyhrává lahev šampaňského! Jak už bylo uvedeno v minulé novince, do konce září nás můžete vidět, slyšet a cítit ještě tento čtvrtek na hodech v Olomučanech a v sobotu na hodové zábavě v Ruprechtově. Toť vše.

Tak jako bájný Fénix...

... stihly naše webové stránky během posledního měsíce shořet a znovu povstat z popela. Guestbook naneštěstí vzal za své, co nejdříve se však pokusíme přijít s jinou alternativou. Zatím nám neváhejte své názory, tipy a postřehy zanechávat na kapelním facebooku, odpůrci této pekelné sociální sítě si budou muset vystačit s kontakty uvedenými v pravém horním rohu :)

Výpadek webu ale samozřejmě neměl nic společného s naší produkcí, ve které jsme pokračovali tempem nasazeným již během prázdnin! Přesně za měsíc od poslední novinky jsme odehráli celkem sedm akcí: Čochy na Žernovníku, v Lysicích, ve Vavřinci, v Bořitově, na Kunštátském historickém jarmarku a pouťovou zábavu v Bedřichově. Naše kapela se postarala také o ozvučení a kulturní vložku na cyklistickém závodu Blanenský Golem! Zábavě u příležitosti konce prázdnin v Sudicích bohužel počasí nepřálo a byla odvolána. Fotky z většiny akcí najdete tam, kam je vždycky dáváme...

Z repertoáru se nám pomalu vytrácí písničky, jejichž popularita opadá, avšak prázdná místa obratem zaplňujeme novými, starými a staronovými kusy. Během posledních několika týdnů jsme tak secvičili songy Bad Reputation od skupiny Halfcocked (původně Joan Jett) a flák Smooth Criminal od partičky říkající si Alien Ant Farm. Pomalu ale jistě se už také připravujeme na plesovou sezónu, která bude letos obzvláště nabitá.

Závěrem ještě dodám, že během následujících dvou týdnů si nás můžete přijít nebo přijet poslechnout do Horního Poříčí na vinobraní, do Blanska na Dělňák a na hodové zábavy v Olomučanech a Ruprechtově. Koho aspoň na jedné akci neuvidíme, má černý puntík... kdo se nám poctivě přijde ohlásit na všech čtyřech, vyhrává v Ruprechtově kořalku :)

Čí só hode?

Dalších několik akcí za námi - hasičské závody v Drnovicích, předhodová v Malhostovicích, pouťovka v Olešnici, čoch v Drnovicích a skvělá hodová zábava v Lomnici u Tišnova.

Zejména v Lomnici jsme si skvělě užili a doufáme, že vy taky! Přídavky na konci dáváme zřídka, takže dvě písničky navíc o této hodové zábavě určitě něco vypovídají... a došlo i na lidovky :) Následuje momentka ze zmíněné akce, fotoreporty z ní i všech ostatních jsou už samozřejmě v galerii.

Za zmínku také stojí, že jsme na vaše četná přání obohatili repertoár o Svaz českých bohémů od Wohnoutů, Brichtovu Dívku s perlami ve vlasech a písničku Seven Nation Army od skupiny White Stripes. S nácvikem nových fláků jsme ale ještě rozhodně neskončili :)

Příští týden nás čeká klasická zábava na Žerňasu a následující víkend se budeme loučit s prázdninami v Sudicích a Lysicích - přijďte, bude to velkolepé!

Ostrov, Šebetov, Rašov, 2 x Boskovice

Během dvou uplynulých víkendů jsme odehráli pět pouťových zábav. Fotky ze všech už byly postupně nahrány do galerie a zde máte ochutnávku z poslední akce - sobotní pouťové zábavy v Boskovicích, která musela být na poslední chvíli přesunuta na zimní stadion. I přes nad kapelou svítící nápis 26°C se v obří hale sešlo přes tisíc návštěvníků :)


Možná jsme se s tím deštěm krapet unáhlili

Nikomu není potřeba připomínat, jakou si z nás poslední dobou dělá počasí srandu. Zábavy v Černovicích a Boskovicích naštěstí proběhly úspěšně, v Žernovníku bohužel padala voda. To nás však neodradilo a několik posledních sérií jsme odehráli pro obří dav promočených návštěvníků. Děkujeme zejména všem těm, kdo s námi vydrželi až do konce! V galerii už se nachází fotky ze všech zmíněných akcí, zde je také malá ochutnávka z promočeného Žernovníku:

Příští víkend si celá kapela bere dovolenou za účelem odpočinku, vzdělávání se a utužování rodinných vztahů. Jelikož náš neohrožený vůdce hodlá podniknout dobrodružnou cestu jižní Evropou, případné organizační záležitosti během následujících dvou týdnů prosím řešte s Miroslavem Jankem, tel. 604794852. Hned další víkend po této pauze všechny zveme na pouťové zábavy v Ostrově, Šebetově a Rašově.

Poroučíme dešti a vítr nám může...

Za měsíc od posledního zápisu jsme si zahráli na malé pouti ve Křtinách, zábavě v Žernovníku, svatbě v Lipovci a hodové zábavě v Kotvrdovicích. Zatímco z čochu v Rájci-Jestřebí jsme byli ještě před jeho začátkem doslova odplaveni, Kotvrdovicím počasí přálo a nic kromě příjemného letního vánku nekazilo nádhernou venkovní hodovou zábavu s mezinárodní účastí a půlnočním kulturním programem!

V repertoáru nám přibyl cover písničky With Or Without You od skupiny Nickelback, pecka Mý slzy neuvidíš od Škworů a diskofilní flák Ai Se Eu Te Pego od Michela Teló.

Fotky ze všech zábav naleznete v galerii. Na viděnou, slyšenou, shledanou a všechny ostatní, které vás ještě napadnou, na něteré z našich dalších víkendových akcí - v Černovicích, Boskovicích a Žernovníku.

"Napiš tam nějakou novinku, už je to trapný..."

Pravda, hodí se zmínit, že jsme se poslední dva měsíce neflákali - velikonoční zábavy v Bořitově a Březové, pálení čarodějnic v Blansku, pouťová zábava v Kunštátě a klasický čoch v Drnovicích. Usvědčující důkazy a spoustu obrázků vhodných zejména pro vyzdobení ploch vašich počítačů naleznete samozřejmě v galerii.

Za zmínku stojí ještě aktualizovaný seznam akcí, ve kterém jsou nyní zvýrazněny poslední zajímavé volné termíny tohoto léta. Takže volejte a pište, ale především choďte pařit! Třeba zrovna dneska do Křtin :)

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 | »
prorock2.cz © 2011 - 2013
Design by tresta