Nejbližší akce: Pá 18.4. Blansko - hudební posezení
                           Ne 20.4. Kotvrdovice - Velikonoční zábava

Sebranice u Poličky, Lysice

I z obou plesů uplynulého víkendu jsme se vraceli domů pozdě a plni skvělých zážitků. Na obou akcích byla velká tombola a na divadelnickém plese v Lysicích tradičně vtipná scénka.

V Sebranicích jsme bohužel měli celý večer příliš práce s konzumací všeho, co nám nosili, a to se podepsalo na chudším fotoreportu. Galerie z Lysic je už však obstojná.

Příští víkend si zahrajeme v Brně na plese gymnázia INTEGRA a potom na takříkajíc domácí štaci - v Blansku na plese Junáka. Nelze dodat víc, než že se už teď těšíme :)

Vysočany

Ani letos se to neobejde bez maškarních bálů. První byl tento víkend ve Vysočanech, další nás čeká za necelý měsíc v Šebetově. Někteří členové skupiny neváhali vypláznout polovinu gáže za kostým, většina těch zbylých svoji výplatu alespoň poctivě odevzdala na baru - bavili jsme se prostě náramně a doufáme, že vy taky!

Tolik ochutnávka, zbytek jako vždy v galerii.

Drnovice

Hasičský ples v Drnovicích byl zatím asi nejvypečenějším večírkem letošní plesové sezóny. Není divu, že jsme prodlužovali, když byl parket i ve dvě hodiny plný. Dodatečně jsme se shodli také na tom, že tato akce vyhrála neoficiální cenu o nejpřitažlivější ženskou polovinu návštěvnictva - v galerii můžete posoudit sami...

Sloup, Ostrov

Další skvělý víkend plesové sezóny je za námi...

Na obou akcích se nám moc líbilo a zpětně děkujeme jak za skvělé zázemí ze strany pořadatelů, tak za spoustu bavících se návštěvníků. Doufejme, že se i následující akce ponesou v tomto duchu :)

Nejen na úžasná předtančení můžete zavzpomínat ve fotogaleriích ze Sloupa a z Ostrova.

Krom toho již najdete na stránce Akce rozpis našeho hraní do konce léta - pro skalní fanoušky inspirace, kam na nás zajít, a pro pořadatele možnost zarezervovat si některý z posledních volných termínů...

Lomnice u Tišnova

Plesovou sezónu jsme úspěšně zahájili reprezentačním plesem ČSSD v Lomnici u Tišnova. Těšili jsme se hodně, došlo i na šampaňské.

Jak už je na této akci zvykem, kromě bohaté tomboly a klasických předtančení se mohli návštěvníci těšit i na hosta, kterým letos nebyl nikdo jiný, než zpívající tělocvikář Martin Maxa! Přijel s ním také finalista jedné ze sérií superstar Michal Hudček, který se obstojně vypořádal s technickými problémy - klobouk dolů. Fotky se právě nahrávají do galerie a my už začínáme tipovat, na jakého hosta se můžeme těšit přístí rok...

7.1.2012 Lomnice u Tišnova

Plesová sezóna za dvěřmi

... a my neleníme, pilně zkoušíme a oprašujeme plesový repertoár. S novým zpěvákem se do našeho playlistu vrátila staronová pecka Dnes od Tublatanky a Stingův song Every Breath You Take.

Na poslední štaci jsme využili luxusní kulisu a kapelní PFko je na světě!

Trhání rekordů

Nadpis příspěvku se vztahuje k firemnímu večíku společnosti Gummi Print, který jsme odehráli na neuvěřitelně malém improvizovaném pódiu v hotelu Skalní mlýn. Skromnou účast nám posluchači vynahradili svým neskutečným tanečním a pěveckým úsilím. Zpětně děkujeme za naprosto luxusní večeři...

Ačkoliv jsme v posledních týdnech měli akcí poskrovnu, našeho kytaristu a novopečeného zpěváka jste mohli několikrát zahlédnout a zaslechnout, jak vypomáhají kolegům ze skupiny Medium.

Na závěr bychom Vás chtěli všechny pozvat na pomikulášskou taneční zábavu do Bořitova, kde můžete dohnat vše, co jste na mikulášských zábavách minulý víkend nestihli :)

Kotvrdovice

Po takřka měsíční pauze jsme krásně odpočatí dorazili do Koťas. Nějaký ten pátek už jsme tam nehráli a to se jasně projevilo na účasti, za kterou moc děkujeme! Během večera jste mohli slyšet mnoho osvědčených fláků a několik novinek, které jsme v poslední době secvičili. Absolutní novinkou na této akci byl song Šrouby a matice od skupiny Mandrage, který, jak říká náš Míra, hrajeme tady v okolí jako první! Trošička fotek už se nachází v galerii, ale během dnešního večera by se jich tam měla objevit hotová sklizeň, buďte trpěliví :)

Smutnou zprávou je, že zábava plánovaná na příští týden v Drnovicích byla pořadatelem bohužel zrušena... nezbývá, než se těšit na Mikulášskou zábavu v Bořitově.

Konec zvonec

Je to tak, prázdniny už definitivně skončily i flákáčům z vysokých škol. Čochová sezóna pro nás přesto ještě zcela nekončí. V nejbližší době odehrajeme takřka tradiční hodovou zábavu v Olomučanech a o čtrnáct dní později ještě jednu firemní akci v Blansku a klasickou zábavu v Drnovicích (těch u Lysic). Pak si od sebe po několika měsících společně trávených víkendů odpočneme, ale o to víc se určitě budeme všichni těšit na rychle se blížící Mikulášskou zábavu, plesovou sezónu a ostatně i všechny akce, které se v průběhu podzimu ještě vyvrbí!

Pokud si někdo zatím nevšiml fotoreportů z našich posledních akcí, v galerii se objevil divácky skromný Spešov a vzápětí snímkově skromnější Horní Poříčí. Kdyby se náhodou našla dobrá duše s fotkami z Klepačova nebo dokonce Přívratu, budeme za ně neskonale vděční.

Bořitov, Půlmaraton Moravským Krasem

V sobotu jsme odehráli standardně kvalitní čoch v Bořitově a v neděli nestandardní a o to zajímavější akci na Náměstí Republiky v Blansku. Fotky z Bořitova, za které z části děkujeme Vřískotence, už trůní v galerii. Na půlmaratonu byla spousta zajímavějších věcí k focení, zejména vystoupení Kamila Střihavky, přesto alespoň pro představu máme jednu fotečku a dvě videa naší produkce - Exploze snů a Variace na renesanční téma.

« | 1 2 3 4 5 6 7 | »
prorock2.cz © 2011 - 2013
Design by tresta