Nejbližší akce: Pá 25.7. Olomučany - taneční zábava
                           So 26.7. Suchdol - pouťová taneční zábava

Poroučíme dešti a vítr nám může...

Za měsíc od posledního zápisu jsme si zahráli na malé pouti ve Křtinách, zábavě v Žernovníku, svatbě v Lipovci a hodové zábavě v Kotvrdovicích. Zatímco z čochu v Rájci-Jestřebí jsme byli ještě před jeho začátkem doslova odplaveni, Kotvrdovicím počasí přálo a nic kromě příjemného letního vánku nekazilo nádhernou venkovní hodovou zábavu s mezinárodní účastí a půlnočním kulturním programem!

V repertoáru nám přibyl cover písničky With Or Without You od skupiny Nickelback, pecka Mý slzy neuvidíš od Škworů a diskofilní flák Ai Se Eu Te Pego od Michela Teló.

Fotky ze všech zábav naleznete v galerii. Na viděnou, slyšenou, shledanou a všechny ostatní, které vás ještě napadnou, na něteré z našich dalších víkendových akcí - v Černovicích, Boskovicích a Žernovníku.

"Napiš tam nějakou novinku, už je to trapný..."

Pravda, hodí se zmínit, že jsme se poslední dva měsíce neflákali - velikonoční zábavy v Bořitově a Březové, pálení čarodějnic v Blansku, pouťová zábava v Kunštátě a klasický čoch v Drnovicích. Usvědčující důkazy a spoustu obrázků vhodných zejména pro vyzdobení ploch vašich počítačů naleznete samozřejmě v galerii.

Za zmínku stojí ještě aktualizovaný seznam akcí, ve kterém jsou nyní zvýrazněny poslední zajímavé volné termíny tohoto léta. Takže volejte a pište, ale především choďte pařit! Třeba zrovna dneska do Křtin :)

První zábavy, poslední ples

Plesem Gymnázia Blansko jsme, jako ostatně už několikrát, se vší parádou úspěšně zakončili další plesovou sezónu. O předtančení nebyla nouze, maturanti si odnesli absolventské šerpy a ti šťastnější z Vás ukořistili i nějakou tu výhru z tradičně bohaté tomboly. Kvůli takto rozmanitému programu se bohužel nedostalo na všechna hudební přání těch, kdo se odvážili zajít až do muzikantské šatny - za to se upřímně omlouváme, snad to vyjde někdy příště...

Teď ovšem nějaká pozitiva. Díky úsilí členů kapely, jejich rodinných příslušníků a náhodných kolemjdoucích se podařilo nashromáždit krásný fotoreport v naší galerii, v galerii Davida Duonga, a během týdne se určitě ještě něco vyrojí. Na hostující kapelu Gymbeat a několik našich songů můžete mrknout na víceméně kapelním Youtube kanálu. Dodatečně vkládáme ještě záznam předtančení, které mají na svědomí letošní čtvrťáci :)

Zpětně ještě zmíníme, že předchozí víkendy jsme odehráli dvě taneční zábavy - na Oboře a v Bořitově. Po jednovíkendové pauze se na Vás budeme těšit na velikonočních zábavách v Březové a v Bořitově.

Pozor, pozor!

Ani ne den po tom, co se tu mezi záplavou informací objevila i zmínka o víkendu, kdy se hodláme intenzivně věnovat odpočinku, je všechno jinak!

Ti z vás, kdo plánovali navštívit tuto sobotu čoch v Oboře, mohou zajásat - ačkoliv kapela Demonium musela ze zdravotních důvodů dvou členů zábavu odříct, PROROCK pomůže, kde může... takže naviděnou tuhle sobotu v 9 hodin v Oboře :)

Nepokradeš

Od posledního záznamu jsme odehráli čtyři další akce plesového ražení a unikátní maškarní taneční zábavu s tombolou :)

Za vzpomínku rozhodně stojí procházka nočním Brnem spojená s obstaráváním potravy a ples Junáka přímo v Blansku následující den. Dále už jen ve stručnosti: Lipůvka, Rašov a zmíněný maškarní Šebetov.

Možná trochu odvážný nadpis se vztahuje k úsměvné krádeži propisky v Rašově a naprosto neúsměvnému pokusu o odcizení kapelního odposlechu při balení aparátu po zábavě v Šebetově. Moc příjemné hodinové čekání na příjezd policie v mínus pěti stupních...

Příští víkend si celé naše seskupení užije zasloužený odpočinek. O týden později se na vás všechny těšíme na letošní první regulérní taneční zábavě v Bořitově! A následující víkend nás čeká dozvuk a pomyslný vrchol letošní plesové sezóny v jednom - ples Gymnázia Blansko.

A málem bych zapomněl - fotky ze všech akcí jsou samozřejmě už dávno v galeri :)

Sebranice u Poličky, Lysice

I z obou plesů uplynulého víkendu jsme se vraceli domů pozdě a plni skvělých zážitků. Na obou akcích byla velká tombola a na divadelnickém plese v Lysicích tradičně vtipná scénka.

V Sebranicích jsme bohužel měli celý večer příliš práce s konzumací všeho, co nám nosili, a to se podepsalo na chudším fotoreportu. Galerie z Lysic je už však obstojná.

Příští víkend si zahrajeme v Brně na plese gymnázia INTEGRA a potom na takříkajíc domácí štaci - v Blansku na plese Junáka. Nelze dodat víc, než že se už teď těšíme :)

Vysočany

Ani letos se to neobejde bez maškarních bálů. První byl tento víkend ve Vysočanech, další nás čeká za necelý měsíc v Šebetově. Někteří členové skupiny neváhali vypláznout polovinu gáže za kostým, většina těch zbylých svoji výplatu alespoň poctivě odevzdala na baru - bavili jsme se prostě náramně a doufáme, že vy taky!

Tolik ochutnávka, zbytek jako vždy v galerii.

Drnovice

Hasičský ples v Drnovicích byl zatím asi nejvypečenějším večírkem letošní plesové sezóny. Není divu, že jsme prodlužovali, když byl parket i ve dvě hodiny plný. Dodatečně jsme se shodli také na tom, že tato akce vyhrála neoficiální cenu o nejpřitažlivější ženskou polovinu návštěvnictva - v galerii můžete posoudit sami...

Sloup, Ostrov

Další skvělý víkend plesové sezóny je za námi...

Na obou akcích se nám moc líbilo a zpětně děkujeme jak za skvělé zázemí ze strany pořadatelů, tak za spoustu bavících se návštěvníků. Doufejme, že se i následující akce ponesou v tomto duchu :)

Nejen na úžasná předtančení můžete zavzpomínat ve fotogaleriích ze Sloupa a z Ostrova.

Krom toho již najdete na stránce Akce rozpis našeho hraní do konce léta - pro skalní fanoušky inspirace, kam na nás zajít, a pro pořadatele možnost zarezervovat si některý z posledních volných termínů...

Lomnice u Tišnova

Plesovou sezónu jsme úspěšně zahájili reprezentačním plesem ČSSD v Lomnici u Tišnova. Těšili jsme se hodně, došlo i na šampaňské.

Jak už je na této akci zvykem, kromě bohaté tomboly a klasických předtančení se mohli návštěvníci těšit i na hosta, kterým letos nebyl nikdo jiný, než zpívající tělocvikář Martin Maxa! Přijel s ním také finalista jedné ze sérií superstar Michal Hudček, který se obstojně vypořádal s technickými problémy - klobouk dolů. Fotky se právě nahrávají do galerie a my už začínáme tipovat, na jakého hosta se můžeme těšit přístí rok...

7.1.2012 Lomnice u Tišnova

« | 1 2 3 4 5 6 7 | »
prorock2.cz © 2011 - 2013
Design by tresta